Aktualności

 • 27 Międzynarodowe Targi ANALYTICA w Monachium

  Szanowni Państwo, Nasza firma uczestniczyła w 27 Międzynarodowych Targach ANALYTICA w Monachium, które odbyły się w dniach 10 – 13 kwietnia w Centrum Wystawienniczym New Munich Trade Fair. Analytica to jedne z największych na świecie targów branżowych - Targi Analityki Instrumentalnej,... więcej »

 • Zapraszamy na EuroLab 2018 (14-16 marca)

  Szanowni Państwo W dniach 14-16 marca 2018 w Warszawie odbędą się 20 Międzynarodowe Targi Analityki i Techniki Pomiarowej , na której już teraz Państwa serdecznie zapraszamy. W tracie trzech dni będziecie mieć Państwo okazję uczestniczyć w wielu interesujących prelekcjach dotyczących analityki... więcej »

 • Targi Mleko-Expo 2017 już za nami

  Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że nasza firma uczestniczyła jako sponsor w XXVI Targach Mleczarskich „ MLEKO-EXPO 2017 ”, zorganizowanych przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich. Największe Targi Mleczarskie miały miejsce w dniach 15-17 listopada 2017 r. w warszawskim... więcej »

 • Zapraszamy na Mleko-Expo 2017

  Szanowni Państwo, W imieniu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich pragniemy zaprosić Państwa na XXVi edycję Targów Mleczarskich Mleko-Expo, które będą mieć miejsce w dniach 15-17 listopada 2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy jest „Codziennie z... więcej »

 • Przegląd Mleczarski 10/2017

  Zachęcamy do zapoznania się z październikowym numerem Przeglądu Mleczarskiego, na okładce którego zagościł nasz aparat Bentley DairySpec FT – najwyższej klasy analizator składu chemicznego mleka i produktów mleczarskich. więcej »

 • Bentley Instruments Platynowym Sponsorem ICAR 2017 UK Conference

  Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że firma Bentley Instruments wesprze także organizację konferencji ICAR 2017 UK zaplanowanej w dniach 14-16 czerwca 2017 r. Tegoroczna konferencja będzie mieć miejsce w Edinburgh International Conference Centre (EICC) położonym w samym sercu stolicy... więcej »

 • Bentley Instruments Złotym Sponsorem IDF/ISO Analytical Week 2017

  Wzorem poprzednich lat, firma Bentley Instruments została Złotym Sponsorem prestiżowego wydarzenia IDF/ISO Analytical Week , które w tym roku będzie miało miejsce w Madison (Wisconsin) w dniach 8-12 maja 2017 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do śledzenie tego wydarzenia, w czasie... więcej »

 • II Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Szkoleniowa w Lublinie

  Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że nasza firma uczestniczyła jako sponsor w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Stare i nowe patogeny – aktualne problemy” , zorganizowanej przez Katedrę i Zakład Mikrobiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.... więcej »