Bentley Polska 20 lat istnienia Your image title here

BENTLEY INSTRUMENTS - pierwszą firmą na świecie, która otrzymała certyfikat Microval dla liczników bakterii BactoCount IBC i IBCM.

Przeczytaj więcej: Bentley BactoCount IBC & IBCM Microval Certification


Profesjonalizm w Analityce

Innowacyjne Rozwiązania Dla Sektora Mleczarskiego

Bentley Instruments dostarcza zaawansowany technologicznie sprzęt laboratoryjny, urządzenia przeznaczone do analizy mleka i produktów mleczarskich.

Bentley Polska Sp. z o.o. jako wyłączny dystrybutor wiodących światowych marek od lat wyposaża laboratoria sektora spożywczego, naukowo-badawczego, medycznego oraz farmaceutycznego w najwyższej klasy aparaturę kontrolno-pomiarową.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w aparatach zapewniają szybką i wyjątkową pracę laboratoriów oraz rzetelność otrzymywanych wyników.

W razie potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji o naszych produktach i usługach prosimy o bezpośredni KONTAKT.

Aktualności

27 Międzynarodowe Targi ANALYTICA w Monachium

Szanowni Państwo, Nasza firma uczestniczyła w 27 Międzynarodowych Targach ANALYTICA w Monachium, które odbyły się w dniach 10 – 13 kwietnia ... Więcej >>

Zapraszamy na EuroLab 2018 (14-16 marca)

W dniach 14-16 marca 2018 w Warszawie odbędą się 20 Międzynarodowe Targi Analityki i Techniki Pomiarowej, na której już teraz Państwa serdecznie ... Więcej >>