Bentley Polska 20 lat istnienia Your image title here

BENTLEY INSTRUMENTS - pierwszą firmą na świecie, która otrzymała certyfikat Microval dla liczników bakterii BactoCount IBC i IBCM.

Przeczytaj więcej: Bentley BactoCount IBC & IBCM Microval Certification


Profesjonalizm w Analityce

Innowacyjne Rozwiązania Dla Sektora Mleczarskiego

Bentley Instruments dostarcza zaawansowany technologicznie sprzęt laboratoryjny, urządzenia przeznaczone do analizy mleka i produktów mleczarskich.

Bentley Polska Sp. z o.o. jako wyłączny dystrybutor wiodących światowych marek od lat wyposaża laboratoria sektora spożywczego, naukowo-badawczego, medycznego oraz farmaceutycznego w najwyższej klasy aparaturę kontrolno-pomiarową.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w aparatach zapewniają szybką i wyjątkową pracę laboratoriów oraz rzetelność otrzymywanych wyników.

W razie potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji o naszych produktach i usługach prosimy o bezpośredni KONTAKT.

AktualnościTargi Mleko-Expo 2017 już za nami

Miło nam poinformować, że nasza firma uczestniczyła jako sponsor w XXVI Targach Mleczarskich „MLEKO-EXPO 2017”, zorganizowanych przez Krajowy Związkek ... Więcej >>

Zapraszamy na Mleko-Expo 2017

W imieniu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich pragniemy zaprosić Państwa na XXVi edycję Targów Mleczarskich Mleko-Expo, które... Więcej >>