Aktualności

 • XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

  Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska podczas XXIV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Nasz zespół prezentował Państwu najważniejsze produkty z oferty katalogowej. Mogliście W trakcie dwóch dni mogliście Państwo oglądać m.in. dojarki dla bydła, różnego... więcej »

 • XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych 24-25 czerwca 2017

  Szanowni Państwo, W dniach 24-25 czerwca w Szepietowie będzie miała XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i V Ogólnopolska Wystawa Królików, w trakcie których Bentley Polska zaprezentuje Państwu produkty ze swojej oferty katalogowej. Zapraszamy na nasze stoisko znajdujące się w sektorze A1, nr.... więcej »

 • Black Friday: Darmowa dostawa na wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie

  Szanowni Państwo, Już w najbliższy piątek w naszym sklepie rozpoczynamy promocję BLACK FRIDAY / CYBER MONDAY, w trakcie której wszystkie zakupione produkty wyślemy do Państwa z darmową dostawą. Promocja obowiązuje jedynie działy i produkty, które można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej... więcej »

 • Centralne Targi Rolnicze 2016 pod Warszawą już w ten weekend

  Szanowni Państwo, W najbliższy weekend, 25-27 listopada w podwarszawskich halach Ptak Warsaw Expo odbędą się Centralne Targi Rolnicze 2016. Zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska, na którym będziemy mieć przyjemność zaprezentowania Państwu produktów z naszej oferty katalogowej. W trakcie trwania... więcej »

 • Dziękujemy za XVI Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej

  Szanowni Państwo, W niedziele zakończyło się XVI Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej, które w tym roku było szczególnie ważnym punktem w kalendarzu imprez dla hodowców zwierząt. Wydarzenie było częścią odbywającego się na Podkarpaciu Kongresu Światowego Federacji Hodowców Bydła... więcej »

 • Zapraszamy na XVI Pożegnanie Wakacji w Rudawce Rymanowskiej

  Szanowni Państwo, Jak co roku pragniemy zaprosić Państwa do Rudawki Rymanowskiej, w której odbędzie się impreza zorganizowana z okazji kończącego się sezonu wakacyjnego. W ciągu trzech dni (26-28 sierpnia) odwiedzający będą mogli korzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. W... więcej »

 • Galeria z Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH 2016

  Minikowo 2016 już za nami! 3 lipca zakończyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH w Minikowie. Pomimo niekorzystnej chwilami pogody na naszym stoisku pojawiło się wielu gości. Za odwiedziny serdecznie dziękujemy i zapraszamy do Rudawki Rymanowskiej na XVI Pożegnanie... więcej »

 • Dziękujemy za obecność na XXIII Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

  Szanowni Państwo, 26 czerwca zakończyła się XXIII edycja Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Przez dwa dni nasz zespół prezentował Państwu produkty z swojej oferty katalogowej. Tym razem największym zainteresowaniem cieszyły się przewoźne dojarki dla bydła, bezprzewodowy monitoring... więcej »